Published On: 13 Prill, 2016

Publikohet video-skandali, Ali Ahmeti me Musa Xhaferrin, “Sadullahi vret njerëz”

Është publikuar një ”bombë” tjetër e pa publikuar deri më tani mes Musa Xhaferit dhe Ali Ahmetit, respektivisht nënkryetarit dhe kryetarit të BDI-së, kjo video inqizim është publikuar në kanalin zyrtar të bota sot.

Në këtë audio-inçizim, Xhaferi dëgjohet dukë folur për një person të tretë me emrin Meti, i cili mësohet të jetë nga Tetova, ku sipas Xhaferrit ai nuk po shkon në punë, se i vjen rëndë me punu. Po ashtu, flitet edhe për një person me emrin Sadullah për të cilin thotë se ai vret njerëz.

Materialin mund ta dëgjoni këtu!
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. ILIRIDA ISMAILI thotë:

    Asgje interesante , ama apsolutisht , po cfare bombe bisede more , ketu flitet per nji dembelqe nuk do te punoje , per nje laper orospillan , dhe nje rebel qe dy fjale nuk guxon me ia perserit se te han …. haaaaaaa edhe keta qe te dy lideret jan mare me “reklla kazalla” thash e theme haaaaa , tjera biseda jan “Boba”, Po per njeres me mentalitet te ulet, kjo bisede vertete eshte e tille , mentalitet provincial !

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...