Published On: 1 Korrik, 2016

Publikohet foto e adoleshentes që u vra në gjumë (Foto)

vajz
Është publikuar fotografia e 13 vjeçares izraelite e cila u vra në gjumë nga një palestinez. Mësohet se ajo ishte shtetase amerikane.
Hallel Yaffa Ariel ishte në gjumë në Shtëpinë e saj kur një azilkërkues 17 vjeçar hyri në shtëpinë e saj dhe e vrau atë para se ai të qëllohej nga rojet e sigurisë.
Zyrtarët izraelitë kanë publikuar foton me qëllimin që siç thuhet të shihet ‘brutaliteti’ palestinez.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...