Published On: 2 Prill, 2016

Publikohen video erotike e rivalit të Putinit për Kryeministër (Foto+18)

Njërit prej rivalëve kryesorë të presidentit rus, Vladimir Putin, i është publikuar një video erotike me një britanike, e cila është po ashtu aktiviste e njohur opozitare.

Videoja bardhe zi e publikuar në internet tregon ish-kryeministrin, Mikhail Kasyanov, 58 vjeç, me aktivisten Natalya Pelevine, 39 vjeç, në një apartament në Moskë. Kasyanov është një burrë i martuar dhe këto janë momentet teksa është filmuar me dashnoren e tij sekrete në momente intime, edhe pse në video nuk jepet akti seksual.

Qëllimi i publikimit të videos nga televizioni NTV, i afërt me qeverinë, duket se është shkatërrimi i figurës së një prej liderëve që cilësohet si një alternativë ndaj Putinit.

Video po ashtu synon të diskreditojë edhe aktivisten britanike, e cila ka qenë kritike konstante e presidentit rus.

32C2EE7100000578-3520238-image-m-15_1459582822197

32C2EE5D00000578-3520238-image-m-17_1459582866223

32C2EE4D00000578-3520238-image-m-14_145958271729532C2EE8300000578-3520238-image-m-12_1459582690193

30C7CA2200000578-3520238-image-a-6_1459582634849

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...