Published On: 25 Korrik, 2016

Publikohen pamjet kur siriani vret gruan shtatzënë (Foto/Video)

Policia gjermane ka thënë se nuk ka ende dëshmi nëse sulmuesi me hanxhar – që vrau një qytetare dhe dy të tjerë plagosi në qytetin Reutlingen – ka lidhje me rrjetet terroriste.

Zëdhënësi Bjoern Reusch thotë se sipas një dëshmie, sulmuesi që ishte i njohur për ta, kishte një debat me një grua, në orën 16:30 sipas kohës lokale, transmeton Telegrafi.

Sulmuesi u godit nga një BMW, me çka nuk pat më shumë viktima, por ende nuk dihet nëse shoferi e bëri këtë me qëllim.

Në atë pjesë të qytetit pat panik, sidomos kur dihen sulmet e së premtes në Munih.

Ndërkohë, janë publikuar videot të momentit të këtij sulmi ku mbeti e vrarë një femër që sipas të dhënave të fundit ishte shtatzënë. 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...