Published On: 23 Gusht, 2016

Publikohen pamjet e para të të vrarit në Gjakovë, kujdes!

Kjo është fotografia nga vendi i ngjarjes ku u bë vrasja e trefishtë në Gjakovë.

Personi që po shihni në fotografi është njëri nga vëllezërit e vrarë, Valon Islamaj.

Vrasja ka ndodhur sot në Gjakovë në rrugën “Ismail Qemaili”.

Mirëpo, Policia ka njoftuar se ka shoqëruar disa persona në stacionin policor. Ata thonë se ende nuk ka të dyshuar kryesorë për këtë vrasje dhe se ende nuk ka të arrestuar.

Kujdes, pamje të rënda:

14101894-10209045729034823-1638208644-n-1_1471978129-5790343

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...