Published On: 29 Mars, 2016
Bota |

Publikohen pamjet e incidentit në Kongresin Amerikan (Video)

Janë publikuar pamjet e incidentit të shtënies me armë zjarri në kompleksin e Kongresit Amerikan.

Në Uashington të SHBA-së një polic është plagosur, gjersa kompleksi i Kongresit ishte mbyllur pas një situate emergjente.

Sidoqoftë, policia ka bërë të ditur se situata emergjente ka përfunduar dhe Kongresi është rihapur, ndërsa i dyshuari është duke u dërguar në spital.

Më poshtë mund të shihni pamjet e incidentit. /Gazeta Blic/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...