Published On: 21 Prill, 2017

Publikohen fanellat e Barcelonës për sezonin e ri (FOTO)

Mediet në Spanjë kanë publikuar fotografitë e para të fanellës së Barcelonës për edicionin e ri, të cilat janë të projektuara nga Nike, dhe në to mbizotëron ngjyra tradicionale e skuadrës nga Katalonia.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...