Published On: 30 Gusht, 2017

PSG ia merr Barcelonës edhe një lojtar (Foto)

  • Skuada franceze PSG është duke u interesuar për mesfushorin e Barcelonës, Andre Gomes

Sipas Mundo Deportivo, trajneri i PSG-së, Unai Emery e pëlqen shumë mesfushorin e Barcelonës, Andre Gomes.

Ai ka kërkuar nga drejtuesit e skuadrës transferimin e tij, kur kanë mbetur vetëm edhe dy ditë deri në fund të afatit kalimtar.

Barcelona mund të shfrytëzojë këtë mundësi që të kërkojë transferimin e Angel Di Marias, i cili po ashtu ka kërkuar transferimin në Camp Nou.

Për Gomes po interesohen edhe skuadrat tjera të mëdha si Juventus dhe Manchester United. /Express/

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...