Published On: 19 Korrik, 2016

Pse u takuan Thaçi e Mustafa në kafiteri?! (Foto)

Presidenti Thaçi dhe kryeministri Mustafa, si duket ende nuk e kanë harruar shoqërinë e vjetër.

Ata dy sot janë parë duke pirë kafe së bashkë në njërin prej lokaleve, të cilin presidenti Thaçi e frekuenton mjaft shpesh, transmeton Telegrafi.

Bashkë me Thaçin dhe Mustafën ishte i ulur edhe ministri i Integrimit Evropian, Bekim Çollaku.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...