Published On: 16 Mars, 2016

Pse u takuan Albin Kurti dhe Agim Bahtiri sot?

Kryetari i komunë së Mitrovicës, Agim Bahtiri dhe deputeti i Vetëvendosjes, Albin Kurti janë takuar sot në Prishtinë.

Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar vetë Bahtiri.

“ Po jemi takuar sot me Albin Kurtin”, ka thënë Bahitiri.

I pyetur se cila ka qenë arsyeja e këtij takimi dhe për çfarë kanë diskutuar, Bahtiri ka thënë se kanë biseduar për gjërat aktuale në Kosovë./Indeksonline/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Sipas agjencise Rojter thotë:

    AlBini u zatet me agim kpurdhqin, me ia zbulue formulen , qysh me i rrejt Kosovart sikur bahtir kpurdhqi, qe i rrejti lladikat e Mitrovices………edhe me i ,arr votat e jo Voootttt.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...