Published On: 6 Maj, 2016

Pse shqiptarët preferojnë të pasmet e mëdha

Nëse flasim për ngjyrën e flokëve shumica e meshkujve pëlqejnë bjondet. Ndërsa për sa i përket pjesëve të tjera të trupit atëherë kjo varion sipas shteteve të ndryshme.

Sipas studimeve argjentinasit pëlqejnë bythët e formësuara, ndërsa britanikët janë të fiksuar pas gjoksit të vogël.

Sipas popullit tonë në një sondazh që u janë bërë një numri të konsiderueshëm meshkujsh, ata kanë shprehur se parapëlqejnë bythët e mëdha dhe më së shumti u kërkojnë partnereve të tyre seks anal.

Arsyeja? Ndoshta kjo ka të bëjë me origjinën e hershme, fundja jemi ballkanas.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...