Published On: 20 Mars, 2016

Pse Ramush Haradinaj shtiu me kallash në bazën e Tahir Zemës në Prapaçan? (Video)

 

Shikojeni videon në vazhdim për të kuptuar se pse Ramush Haradinaj u përplas me komandantët e UÇK-së në fshatin Likoc të Drenicës dhe pse shtiu me kallash në bazën e Tahir Zemajt në Prapaçan…

  • Emisioni Zona Express është marrë sonte me konfliktet e komandantëve të UÇK-së, përmes një dokumentari ekskluziv të titulluar “Hesape Lufte”.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...