Published On: 2 Nëntor, 2016

Pse Rama refuzon të mbledhë Këshillin e Sigurisë për drogën?

Kryeministri Rama ka refuzuar te mbledhë Keshillin e Sigurise dhe ka sulmuar mediat si vegla te Partise Demokratike nepermjet nje postimi ne rrjetin social facebook.

“Të mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare për kanabisin?! Jo, duhet të mblidhet Këshilli Kombëtar i PD-së dhe redaksitë e gazetave e të portaleve të Shqupit. Bashkëngjitur letra e sotme e Komisionerit Europian për Punët e Brendshme, si kontributi ynë dashamirës për mbarëvajtjen e mbledhjes. Suksese”, shkruan Rama.

Kjo tregon se Rama ka frike te mbledhe Keshillin e Sigurise, dhe vetem kryeministri e di arsyen pse.

Presidenti Nishani deklaroi se shumë shpejt do të mbledhë Këshillin e Sigurisë Kombëtare për çështjen e kultivimit të kanabisit./opozita.com

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...