Published On: 17 Shkurt, 2016

Pse qytetarët e Kosovës ia kanë msy Shkupit për ta festuar Pavarsinë e Kosovës?

Ndërsa partitë opozitare dhe një pjesë e shoqërisë civile kanë paralajmëruar protesta për sot në ora 14:00, qytetarë të shumtë ia kanë mësyrë Shkupit. Një lexues i Gazetës Blic, i ka dërguar disa fotografi, ku shihet kolonë e madhe në kufirin Kosovë- Maqedoni, nga automjetet e shumta që janë nisur drejt Shkupit.
Gazeta Blic ka marrë vesh se qytetarë të shumtë, kanë zgjedhur edhe Shqipërinë, si destinacion për ta festuar 8 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

12736062_915125558608510_1725338686_n

12735839_915125475275185_1567388831_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...