Published On: 4 Gusht, 2017

Pse po i përkrah Serbia Ramushin e Kadri Veselin?!

 

Driton Tali

Beogradi i tregon serbëve si të sillen në Kuvend

Sipas burimeve të Klan Kosovës nga Beogradi është këshilluar që deputetët serb të jenë më në favor të votimit të Kuvendit dhe Qeverisë të cilën do ta kryesonte koalicioni që ka kandidat për kryeministër Ramush Haradinaj,..

————

Ma kanë përzi krejt.

Me një anë Serbia e burgos Ramushin si terrorist e kriminel dhe Kadriun e kërkon për ta burgosur për të njëjtat arsye, e nga ana tjetër i përkrah për kryeministër dhe kryeparlamentar?!

Unë s’jam ka marrë vesh kurrgjo!

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...