Published On: 25 Nëntor, 2016

Pse po e refuzon kontratën e re Messi?

Pas lajmeve të fundit që qarkullojnë, ku Lionnel Messi ka refuzuar rinovimin e kontratës me Barcelonën, së fundmi ka qenë vetë “Pleshti” që ka folur për këtë temë.

Ai ka deklaruar shkurt që Barcelona nuk varet nga këmbët e tij dhe për këtë nuk e ka rinovuar kontratën.

“Nuk më pëlqen të flas për këtë. Siç e kam thënë disa herë më parë. Unë jam duke luajtur në ekipin më të mirë në botë dhe ky ekip nuk varet nga një lojtar”.

“Ne kemi një skuadër të mahnitshme por mund të them Barcelona nuk është në dorën e një lojtari. Nuk di të them”, ka thënë Messi. /Telegrafi/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...