Published On: 27 Mars, 2016
Bota |

Pse Obama hoqi unazën e martesës kur takoi të rinjtë në Argjentinë?

Presidenti i SHBA-ve, Barack Obama është takuar me një grup të të rinjve argjentinas, në lagjen “La Boca” të Buenos Aires. Por, para takimit është kujdesur të hiqte nga gishti unazën e tij të martesës.

Në filmimet e xhiruara shihet Presidenti, teksa heq unazën dhe e vendos në xhepin e xhaketës, ndërsa një gjë të tillë ia rekomanduan rojet e sigurisë. Veprimi i tij ka marrë edhe kritika se ai e fshehu unazën nga frika se mos ia vidhnin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...