Published On: 15 Qershor, 2016

Pse i tremben serbët Shaqirit?

Xherdan Shaqiri është temë diskutimi gjatë këtyre ditëve se do të luajë apo jo në të ardhmen për Zvicrën. Shaqiri tërë fokusin e ka te Zvicra me synime që të jenë sa më lart në Euro 2016, pse edhe mos të fitojnë këtë garë prestigjioze. Ylli nga Kosova është në fokus të mediave se mund të paraqitet për Kosovën dhe të jetë kapiten në të ardhmen. Ndërkaq, mediat serbe kanë raportuar për mundësinë që një yll i Evropianit t’i bashkohet Kosovës. “B92” e ka fjalën për Xherdan Shaqirin, i cili këto ditë po e zë goxha shumë në gojë Kosovën, ani pse gjendet në “Euro 2016” me Zvicrën. Shaqiri po i tremb serbët, sepse e dinë se nëse ai i bashkohet Kosovës me disa yje tjerë do të ndërtojnë super ekip për ardhmen.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...