Published On: 30 Prill, 2016

Pse Adem Grabovci e Ilmi Reçica vraponin pas trupit të Dino Asanajt? Kush përftoi nga kumbaria me Momçillo Trajkoviçin?!

Naim Miftari
Bëhet pyetja pse ishin ardhur me nxitim të madh në spital Adem Grabovci dhe Ilmi Reçica kur u soll Dino Asanaj i plagosur rëndë, i ”vetëtherun” dhjetëra herë me thikë. Pra, a mos ju ishte dhimtur zemra për Dino Asanajn apo donin ta verifikonin, të siguroheshin se a ka vdekur ose ndoshta donin ta dëgjonin amanetin e Dino Hasanajt…?
Dhe a posedon z Pacolli një vide inçizim (i incizuar nga ora e dorës) kur gruaja e Dina Asanajt kerkon 3 milonë euro mito për çështjen e Grandit.
Për kënd punonte zonja e Dino Asanit dhe vet Dino, dhe kush është pronar real i “Fshatit amerikan” në rrethin të Prishtines, kush janë banuesit në këto troje e shtëpi qindra milonëshe?
Si u bën të gjithë shefat e AKM-së shum shpejt të pasur milonerë, (Dino Asanaj, Ahmet Shala…. dhe interesant është të zbulohet roli i serbit të njohur antishqiptar Momqilla Trajkoviqit në tjetërsimin e një prone të një (ZEM-ZADRUGE) të këtyne herrit, dhjetëra hektarë tokë bujqësore në periferi të Prishtinës, dhjetëra milionë euro vlerë, kush i gllabëroi nga politikanët tanë këtë pasuri bashkë me kumbaren e tyre Momçillën?
SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ja-kush-vriste-pas-shpine-kuadrot-ushtarake/

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-shokuese-bashke-me-azem-sylen-per-udb-bia-n-punonin-shpresim-uka-shaban-sylaj/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...