Published On: 13 Janar, 2016

Provokon Lady Gaga, nudo pas seksit në kopertinën e “V” (foto)

Nuk ndalet së provokuari mbretëresha e pop-it. Lady Gaga ka përfunduar në kopertinën e revistës “V Magazine” me një selfie ku duket tërësisht nudo së bashku me të fejuarin e saj Taylor Kinney sapo kanë bërë seks në një kanavacë të ngjyrosur. “Unë dhe Taylor bëjmë dashuri në një kanavacë për paqen. Urojmë që të gjithë në botë të kujtojnë të duhen egërsisht, bujarisht, totalisht dhe me zemër të dhembshur.

Lady Gaga e il fidanzato nudi dopo aver fatto sesso:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...