Published On: 11 Janar, 2016

Provokon Dua Lipa, e nxjerr… (Foto)

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore Dua Lipa, jeton në Londër, atje ku edhe po punon fort për karrierën e saj në muzikë.

Këngëtarja në fjalë njihet sidomos për dy këngët e saj “New Love”, si dhe projekti i saj i fundit “Be the one”.

Dua përmes një fotografie të postuar në rrjetin social Facebook, për dallim nga herat e tjera, shihet më provokative, me ç’rast ka nxjerrur gjuhën.

Sidoqoftë, këngëtarja njihet si një vajzë e thjeshtë dhe e bukur, e tillë duhet edhe në fotografinë e postuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...