Published On: 9 Maj, 2016

Protestuesit: VMRO, BDI, vendi juaj është në Rusi

Protestuesit në numër të madh, dalëngadalë po marshojnë drejt objektit të Qeverisë.

Ata vazhdimisht po brohorasin me thirrje të ndryshme, ndërsa spikat njëra prej tyre”VMRO, BDI, vendi juaj është në Rusi”.

Protestuesit gjithashtu thonë se kërkojnë liri, drejtësi dhe dinjitet, ashtu edhe siç ishte motoja e kësaj, proteste e thirrur nga Këshilli Opozitar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...