Published On: 23 Shkurt, 2016

Protestuesit në shesh po shikojnë ndeshjen Arsenal – Barcelona (Foto)

Protestuesit para qeverisë, të cilët janë mbledhur për të qëndruar në tenda, po shikojnë bashkë ndeshjen futbollistike mes Arsenalit dhe Barcelonës.

Fotografia është publikuar në Facebook nga një aktivist i VV’së.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...