Published On: 9 Janar, 2016

Protestuesit me maska sulmojnë me koktej Mollotovi!

Eskalon protesta në dhunë! Protestuesit sulmojnë policinë. Protestuesit po hedhin gjësende të forta, dhe se po sulmojnë pa ndërprerë policinë, ndërsa policia po vazhdon të mbetet e barrikaduar.

Ka mjaft thirrje nga figura opozitare e deputet që po u bëjnë thirrje që të mos sulmohet policia, por ka edhe njerëz të maskuar që po hedhin gjësende, dhe madje edhe me koktej Mollotovi.

Zyrtarisht protesta është shpallur e mbyllur nga kreu i Vetëvendosjes Visar Ymeri.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...