Published On: 10 Janar, 2016

Protestuesi thirri Allahu Ekber pastaj hodhi koktej molotvin (Video)

  • Njëri nga protestuesit e opozitës dje, para se të gjuante koktej molotovi në drejtim të policisë dhe të ndërtesës së Qeverisë, thirri “Allahu Ekber”.

Në protestën e djeshme të opozitës, protestuesit filluan të gjuanin koktej molotovi drejt Qeverisë, transmeton ekspress.

Njëri nga ata madje para se ta gjuante koktejin e molotovit, thirri “Allahu Ekber”.


Protestuesi bertiti Allahu Ekber

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...