Published On: 10 Janar, 2016

Protestuesi i maskuar gjuan me “shot gun” kundër policisë (Foto)

Burime të Indeksonline thonë se ka pasur policë të lënduar jo vetëm nga koktej molotovi dhe gurët e hedhur, por edhe nga plumba gome që janë shkrepur në drejtim të tyre.

Pamjet nga protesta, shfaqin një protestues me armë të llojit “shot gun” duke gjuajtur me plumba gome në drejtim të policisë.

Një gjë e tillë, kaq e tmerrshme, është hera e parë që shihet në protesta.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...