Published On: 1 Shtator, 2016

Protestues me fytyra të maskuara në protestë (FOTO)

Disa persona të dyshimtë janë dukur sot në protestën që po mbahet para Kuvendit të Kosovës.

Ata mbajnë kapela të njëjta, shallë rreth qafës dhe çanta në duar.

Dyshohet se të njëjtit janë sulmues potencial.

Bazuar edhe në protestat e mëhershme, persona të maskuar ngjashëm kanë qenë nismëtar të përleshjeve me Policinë e Kosovës. /Gazeta Fjala/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. emigranti thotë:

    Duhet te jene njerez te policise qe nepermjet akteve terroriste te kryera nga ata, kerkojne te diskretitojne opoziten.
    Drejtuest e greves duhet te tregohen vigjilente dhe ti largojne me vendosmeri njerez te tille.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...