Published On: 4 Gusht, 2016

Protestë Masive e Vetëvendosjes në Sheshin Nëna Terezë kundër Demarkacionit

Vetëvendosje u ka bërë thirrje qytetarëve të mblidhen para Kuvendit të Kosovës për të kundërshtuar Marrëveshjen e demarkacionit me Malin e Zi dhe ja pamjet ekskluzive nga vendi i ngjarjes

Në vendngjarje ka shumë kalimtarë të rastit që nuk po ndalen në destinacionin e duhur, por po qarkullojnë, siç po shihet edhe në fotografi.

Në vend, po shihen vetëm dy elektricistë.

Gjithashtu edhe mbrapa ndërtesës së Kuvendit mbizotëron pamja e njëjtë./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...