Published On: 26 Shkurt, 2016

Protesta po vazhdon me tenda kundër Thaçit dhe Qeverisë! Drenicasit askund

Ndërkohë, që Kuvendi po bën përgatitjet e fundit për zgjedhjen e presidentit të Kosovës, protesta po vazhdon në tenda në sheshet “Skënderbeu” dhe “Ibrahim Rugova” para Kuvendit dhe Qeverisë. Por, ende nuk po shihen drenicakët e Thaçit.
Veç fjalëve duket se nuk do të ketë festim serioz nga mbështetësit e Thaçit, që thoshte se do ti sillte në Prishtinë, për të festuar në mënyrë madhështore.
Duket se i ka humbur besimi dhe imazhi edhe në Drenicë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...