Published On: 9 Janar, 2016

Protesta më masive e Opozitës

  • Albin Kurti, Ramush Haradinaj e Fatmir Limaj duket se kanë bindur më së shumti qytetarë për të protestuar krahasuar me protestat e mëparshme të tri partive opozitare.

Vetëvendosje, AAK dhe NISMA kanë mbajtur takime në të gjitha qytetet e Kosovës derisa zyrtarët e Qeverisë vazhdimisht kanë thënë se opozita s’e ka përkrahjen e qytetarëve.

Protesta nga larte

Marshimi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...