Published On: 14 Maj, 2016

Protesta e AAK-së dhe Nismës (VIDEO)

Potestën gjithpopullore të organizuar nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nismës për Kosovën mund ta ndiqeni drejtpërdrejt.

Protesta e dy subjekteve opozitare është organizuar kundër Qeverisë së Kosovës, të cilën e quajnë pa legjitimitet, si dhe në kundështrim të marrëveshjeve mbi demarkacionin dhe Asociacionin.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...