Published On: 18 Dhjetor, 2015

Pronarë të kompanive të autobusëve përleshen në kryeqytet

Sot në orët e mbrëmjes në rrugën “Bill Clinton” të lagjes “Lakrishte”, ka ndodhur një mosmarrëveshje mes disa personave që ka përfunduar në rrahje.

 

Sipas një dëshmitari të rastit, që ka folur në kushte anonimiteti për KosovaPress, të përfshirë në rrahje kanë qenë pronarët e dy kompanive të autobusëve për shkak të një mosmarrëveshje që ata kishin pasur.

Baki Kelani, zëdhënës i Policisë së Kosovës tha se Policia posedon një informacion për një mosmarrëveshje në këtë lokacion dhe sipas tij pritet që rasti të shqyrtohet në vazhdim.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...