Published On: 3 Tetor, 2016

Prokuroria u ikë hetimeve për listat e veteranëve (Video)

Rrëfimi i ekskluziv për Tribuna Channel, i ish luftëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Kushtrim Zeka nga Pataqani i Rahovecit, se si janë blerë certifikatat e veteranëve të luftës, nuk i ka mjaftuar Prokurorisë së Shtetit si bazë për nisjen e hetimeve.

Për Prokurorin nuk ka quar peshë deklarimi i këtij ish-luftëtari se i dinë me emër dhe mbiemër personat që e kanë blerë statusin e veteranit.

Kjo është kronika e plotë:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...