Published On: 14 Prill, 2016

Prokuroria Speciale do ti përgjigjet Ivanovin, godet me dosje të re

Prokuroria Publike Speciale sot do të mbajë konferencën e radhës me mediat, ku pritet të shpallet procesi i ri hetimor në kuadër të bombave të përgjimeve, informon INA.

Nga kjo prokurori prej dje paralajmëruan mbajtje ne konferencës me gazetarët, ndërsa mediat janë lutur që paraprakisht me email të dërgojnë pyetjet, për përgjigje më të detajuara nga prokuroret speciale.

PPS pritet të komentojë edhe vendimin për falje nga presidenti Gjorgje Ivanov dhe se jozyrtarisht mësohet se ky vendim nuk do të pranohet dhe nuk vlenë për PPS.(INA)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...