Published On: 28 Maj, 2017

Profilet politike të tre kandidatëve për kryeministër: Haradinaj, Hoti dhe Kurti (Video)

  • Dokumentari “Trilleri i 11 qershorit”, fokusohet në zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit, koalicionet, prognozat dhe befasitë që mund të sjell ky proces.

Çfarë ofrojnë partitë politike në këto zgjedhje? Deri më tani, oferta e tyre më shumë ka qenë e fokusuar te kandidatët e tyre për postin e Kryeministrit.

Në videon më poshtë, Zona Express sjell një profil politik të tre kandidatëve të këtyre zgjedhjeve: Haradinaj, Hoti dhe Kurti.

Shikojeni videon:

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...