Published On: 18 Maj, 2016

Profesori universitar Spasov: Ali Ahmeti është Rrahman Morina maqedonas dhe i shërben Millosheviqit maqedonas!

Profesori universitar dhe ish-diplomati Gjorgji Spasov kryetarin e BDI-së, Ali Ahmeti e ka quajtur Rrahman Morina, informon INA.

Ai këtë e ka theksuar në profilin e tij në facebook:

“Kriminelët në Maqedoni sot u bashkuan, kundër sundimit të së drejtës dhe kundër anëtarësimit në NATO dhe BE. Ata do të kujtohen si të tillë. Ahmeti në këtë moment është Rrahman Morina maqedonas dhe i shërben Millosheviqit maqedonas. Por ky tashmë është  një tregim i lexuar në Ballkan”, ka shkruar Spasov.(INA)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...