Published On: 7 Shtator, 2016

Profesori sfidon studentin: Nëse e bën kosh, anuloj provimin (Video)

Vinny Forte është heroi i ri i Universitetit Ohio. Ose të paktën i shokëve dhe shoqeve të tij në leksionin e kimisë.

Gjatë leksionit që do të zhvillohej provimi i parë i kimikës organike, profesori hodhi një top letre në pjesën e përparme të klasës për të treguar konceptin e protoneve.

Në këtë pikë sfidoi studentin që e kishte marrë topin e letrës për ta bërë kosh në koshin e plehrave nga vendi ku ishte ulur, përcjell oranews.

 Nëse do arrinte ta bënte kosh, profesori i premtoi të gjithë klasës që do të anulonte provimin, dhe se të gjithë studentët do e merrnin atë me 100 pikë të plota.

Siç duket në video, Vinny Forte arriti të shënonte dhe ta linte klasën me një provim më pak.

Video e tij u bë virale në rrjetet sociale.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...