Published On: 22 Gusht, 2016

Profesori Maloku, 100 mijë litra gjak për liri të Kosovës dhe sërish koncesione Serbisë!!? – Video

Kush guxon me lujt me gjakun e derdhur? Kush?

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...