Published On: 26 Janar, 2016

Profesori filmohet duke e bërë me studenten (Video+18)

Një video e postuar fillimisht në Snapchat dhe më pas në YouTube thuhet se tregon një profesor të Universitetit të Arkansasit në SHBA, duke bërë seks me një studente.

Disa studentë thanë se është profesori i tyre.

Të tjerë thonë se ai është larguar nga universiteti një vit më parë pasi u mësua për videon.

Vetë universiteti thotë se profesori është larguar në mënyrë vullnetare.

Por ata thonë se nuk është ai në video.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...