Published On: 25 Prill, 2016

Profesori Fejzullahu është lidhja direkte e “Atlantikut” me Kryekomandantin Adem Jashari

 

Ky burrë që buzëqesh kaq çiltër, sepse është njeri i pastër si loti, është ushtari i “Atlantikut”– Fatmir Fejzullahu apo siç e njohin shumë – Fatmir Mjaku nga Shkupi.

Ky trim i mençur ishte ushtar i Adem Jasharit dhe grupit të hershëm të ushtarëve të lirisë që u stërvitën me grupin e parë të armatosur kurse Kryekomandanti me të dytin me 1991.

Profesori Fejzullahu është lidhja direkte e “Atlantikut” me Kryekomandantin Adem Jashari dhe ne jemi krenarë që një ushtar yni ka shërbyer nën urdhrat e Adem Jasharit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...