Published On: 24 Shtator, 2016

Prizrenasja rrëfen ngacmimet seksuale që i përjetoi teksa shkonte në shtëpi (FOTO)

Rastet e ngacmimeve në rrugë nga meshkujt kosovarë nuk është se janë të rralla. Madje ky fenomen është i pranishëm kurdoherë dhe në secilën kohë.

Nuk është veshja provokuese ajo që “detyron” këta meshkuj t’i ngacmojnë femrat rrugës. Ky trend vazhdon edhe kur je  e veshur në një gjendje krejtësisht të zakonshme, pa asgjë për të provokuar.

Rast i ngjashëm i ka ndodhur edhe qytetares nga Prizreni, fatkeqësisht jo të vetmes, Tringa Kelmendit. Ajo e ka shprehur shqetësimin e saj përmes facebook-ut, se si rrugëve të atij qyteti, ngacmimet drejtuar asaj nuk kishin të ndalur../Lajmi.net
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...