Published On: 28 Korrik, 2016

Prizrenalitë i çojnë selam Buzhales: Nëse vjen në Shatërvan të arrestojmë

Grupi i qytetarëve që janë në gjendje ta hajnë edhe m… e vet për shkak të Erdoganit, me banim të përkohshëm në Prizren, por me mendje në Stamboll, kanë lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet së cilës bëjnë be se do ta zbatojnë kërkesën e liderit të tyre shpirtëror

“I qojmë selam Berat Buzhalës se nëse e shohim në Shatërvan do të arrestojmë sepse këtu është territori i Turqisë dhe këtu vlejnë urdhrat e tyre”, ka thënë Grupi i qytetarëve “Gati Të vdesim për Erdgoanin, por jo edhe për Ramadanin”.

Sipas tyre, qytetarët e këtij grupi nga sot në mëngjes janë duke patrulluar nëpër të gjitha rrugët me kalldrëm në Prizren në kërkim të Buzhalës.  kukunews.net

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...