Published On: 8 Shtator, 2016

Prizren: Sulmon gruan nën ndikimin e alkoolit

Dje në Prizren është arrestuar një person pasiqë nën ndikimin e alkoolit ka sulmuar bashkëshorten e tij

Policia ka njoftuar se dje rreth orës 10:00 në rrugën “Mon Karavidaj” në Prizren është arrestuar një i dyshuar mashkull K/Rom, pasiqë nën ndikimin e alkoolit ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, viktimën femër K/Shqiptare.

 ”Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor”, njofton policia.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...