Published On: 14 Shkurt, 2016

Prive: Albin Kurti ndahet nga bashkëshortja norvegjeze

  • Kështu raporton portali prive.al i specializuar për gazetari të show bizit.

Kur pati kurorëzuar dashurinë e tij në vitin 2014, lideri i dikurshëm i Lëvizjes Vetëvendosje!, Albin Kurti kishte ngjallur shumë debat në opinion.

Për javë të tëra zhvillimet në vend u eklipsuan dhe martesa e tij me norvegjezen Rita Augestad Knudesen ishte në plan të parë të diskutimeve.

Fakti se një lider politik që trumbetoi me vite idetë me prirje etnocentrike zgjodhi një norvegjeze për grua nuk kaloi lehtë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...