Published On: 6 Janar, 2016

Prishtinë: Shembet rruga nga vërshimet (Video)

Në pjesën e Prishtinës te Pallati i Drejtësisë, rruga që dërgon për në Hajvali ka pësuar dëmtime nga shembjet e dheut.

Përveç shiut dhe vërshimeve në këtë pjesë të kryeqytetit ka edhe mjegull të dendur, gjë që bën që rreziku të jetë edhe më i madh për pjesmarrësit në trafik.

Në atë pjesë të rrugës nuk është parë të ketë dalur dikush institucionet përgjegjëse për të vendosur shenja që sinjalizojnë praninë e rrezikut. /lajmi.net

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...