Published On: 20 Prill, 2016

Prishtinë, rrahje masive mes dy burrave dhe tri grave

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë në Prishtinë ka ndodhur një rrahje mes dy burrave dhe tri grave.

Si pasojë e rrahjes, dy nga gratë e përfshira në incident kanë pësuar lëndime trupore.

Në lidhje me rastin është arrestuar një i dyshuar mashkull i cili pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton policia.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...