Published On: 29 Janar, 2016

Prishtinë, qiradhënësi rrah klienten e tij

Një femër është sulmuar nga pronari i banesës ku ajo jetonte me qira.

Rasti lajmërohet të ketë ndodhur dje në mbrëmje në Prishtinë, ku pronari e ka sulmuar fizikisht dhe e ka larguar nga banesa një femër që ishte duke banuar aty.

Sipas Policisë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësorë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...