Published On: 6 Tetor, 2016

Prishtinë: Bëhet kinse po e provon veturën për ta blerë dhe nuk e kthen më

Dje në lagjen Emshir të Prishtinës, është mashtruar një person pasi që personi që ka ardhur për të ja blerë veturën është bërë kinse po e provon dhe nuk e ka kthyer më.

Policia është duke e hetuar rastin.

“Lagjja Emshir, Prishtinë 05.10.2016-10:30. Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se një i dyshuar mashkull K/Shqiptar pasi kanë arritur marrëveshje për shitblerje të veturës ia ka marrë veturën ankuesit kinse për ta provuar dhe më nuk është kthyer. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e policisë./Gazeta Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...