Published On: 2 Nëntor, 2016

Prishtina mposhtet në Rusi

Prishtina ka pësuar humbje nga Enisey me rezultat 102-101 në pesë minutat e vazhdimeve.

Ndeshja e rregullt përfundoi 87 me 87 ndërsa në pesë minutat e vazhdimeve Prishtina nuk arriti që të siguronte fitore.

Prishtina mbetet e fundit në grupin H me tre humbje ndërsa Enisey është lider i grupit me gjashtë pikë me tre fitore dhe asnjë humbje.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...