Published On: 4 Tetor, 2016

PRISHTINA FOOTBALL FEST, finale

 Kosovaaaa-e14

Prishtina Football Fest vazhdon me tansmetimin e ndeshjeve Kualifikuese të Kosovës dhe Shqipërisë me 6 dhe 9 Tetor, ku për të gjithë ju që nuk keni mundësi ta percjellni ndeshjen në Shkodër, Kosovë – Kroaci, ne e transmetojmë në LED monitorin gjigant tek Sheshi “Skënderbeu” Prishtinë, në ora 20:45,
Transmetimi i ndeshjeve vazhdon edhe me datën 9 tetor, ku do të shfaqen  dy ndeshjet kualifikuese, Ukrainë – Kosovë nga ora 18:00 dhe Shqipëri – Spanjë, nga ora 20:45,

         Prishtina Football Fest është e vetmtja që vazhdojne kronologjinë e transmetimeve publike pa asnjë ndërprerje.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...